Anthony Joshua hity späť na “žiarlivej” Tyson Fury pred Charlesom zápasom

Nebolo by to tak. Nebolo by nulová atmosféra. Bola by nejaká atmosféra. Ale 20 000 ľudí kričí na mohutný, široký, otvorený, bývalý olympijský okrsk, ktorý je dnes známy ako štadión ANZ, no…pre štadión ANZ, ktorý má dosiahnuť veľkú nehmotnú vec nazvanú atmosféra, musí byť plná. A ANZ Stadium môže mať 85 000 ľudí a vo veľkej väčšine hier, ktoré sa hrá v ANZ, prázdne sedadlá prevyšujú počet ľudí o päť alebo desať. A akákoľvek atmosféra tam môže byť letí do neba, aby sa nič nestalo. Zomrieť vo vesmíre. Nedostatok CCTV v Belmore zabraňuje Bulldogom pri hľadaní lahôdky Prečítajte si viac

Sme na Belmore Sports Ground v potešujúcom bet365 bonus pondelok večer a atmosféra je hustá ako horúci melasa.Domorodí hrdinovia Canterbury Bulldogs požívajú trvalé dudy, Canberra Raiders a po tichých 20 minútach, v ktorých návštevníci svojou cestou zozbierajú 14 nezodpovedaných bodov, buldogi, ako takí, zaútočia ako diabolské psy. A Belmore začne búriť. V 22. minúte sa obľúbený dav Josh Reynolds prebojuje na štyri ručičky a všetci sú ako jeden, títo modraví a bíšní blázni ľudia – YEEEAAHHH. A na štadióne ANZ by bolo celkom dobré. Ale na Belmore Sports Ground je to, akoby si bol mierne poškodený elektrickým prúdom. Hluk, ktorý preniká cez vás. Hoo-ha.

Pes priniesli Canberra “Back To Belmore” z toho istého dôvodu, že tu minulý rok priniesli Melbourne Storm.Pretože Canberra a Melbourne (a novozélandskí bojovníci a, zvedavo, North Queensland Cowboys) nevytvárajú toľko fanúšikov ako ďalší tím Sydney. A kluby v Sydney to vedia. A televízni ľudia to tiež vedia. Niektoré hry prinesú určitý počet očiek, a tak budú hodnotiť. Prečo by vláda NSW chcela vybudovať žiarivý nový štadión uprostred Sydney, ktorý má 55 000 ľudí vedľa štadióna, ktoré je naplnené? Trikrát do roka na svoju kapacitu 45.500?

Belmore, zatiaľ, je útulný a kuriózny, na drsnom okraji mesta Sydney predmestské cesty. Veľká vlna vlaku preteká severným koncom. Tam je obrovská stavky online tráva za lavicami na východe. Lavicové sedadlá prebiehajú v dĺžke južného konca pred šikmou prístupovou cestou bitúmenu.Na západnej strane sú všetky tribuny a modré sedadlá a okuliare v okuliaroch, kde médiá robia svoju vec a firemné druhy žutia kuracie. A je to krása, v ošklivom spôsobe. Aj napriek tomu môže hostiť len niekoľko hier, pretože jej firemné zariadenia – efektívne prax účtovania 20-násobku všeobecnej vstupnej ceny za šnúrku a “zadarmo “Pivo a pocit všeobecného významu medzi ľuďmi, ktorí trávia vlastné peniaze, aby tu neboli – sú chudobné. A firemné peniaze sú hlúpe peniaze.

Facebook Twitter Pinterest James Graham a buldogovia v pondelok večer prilákali na Belmore Sports Ground ohromný dav. Fotografia: Mick Tsikas / AAP

Mimochodom, Sydneyské mega-štadióny majú najčastejšie prázdne miesta. A tak málo atmosféry.Preto Belmore a Leichhardt a Brookvale a Kogarah-Jubilee sa odvolávajú na skutočného fanúšikov rugbyovej ligy, ktorý sa zúčastňuje. Atmosféra je o blízkosti, zdieľanej kmeňovej povahy masového výkričníka, o 10 000 ľuďoch v jednom, rozzúrený hlas – “nechajte ich krvavé, sú vaše oči namaľované na vás idiot!” V ideálnom fiktívnom svete Mali by sme štadióny, ktoré sa rozširujú alebo odtiahnu tak, aby zodpovedali počtu ľudí, od ktorých sa očakáva, že sa zúčastnia.Ak by inžinieri z budúcnosti mohli stadión rozšíriť a odtiahnuť, zmeniť tvar v závislosti od toho, koľko ľudí príde do zeme, bolo by to dobré.

Bohužiaľ, nemáme technológiu pre rozširovanie terénu založenú na potrebách, a tak sme tu v “duchovnom” (na rozdiel od “komerčného”) domova Canterbury-Bankstown Bulldogs, Na drevenej lavičke jesť hot dog a koblihu a piť dosť slušnú kávu. Veľa hovorilo o tom, že vláda má 1,6 miliardy dolárov Chodníčky.A tie kluby NRL s prímestskými domami – Dragons, úhormi, žralokmi, tigrami, morskými orlami – videli otvorenie, aby zlepšili svoje vlastné záplaty, namiesto NRL a vlády NSW zničili ďalšiu mega-kupolu V strede mesta.

Zvážte Manlyho. Každý druhý rok v nej, The Manly Daily beží umelecký dojem z New Brookvale, všetky žiarivé stĺpy a sklo, dokonca aj strechu. Strecha! Na Brookie! Odvážiť sa snívať, obyvatelia týchto severných pláží je to, čo vyzerá budúcnosť. Belmore v pondelok v noci je ripper. Pretože keď prímestská pôda pulzuje, je tu atmosféra. Napriek tomu existuje veľa šance na rozširujúcu sa prízemnú vec.Pretože miestni obyvatelia severných pláží nemôžu Bet365 pochopiť, že politici, ktorých rituálne si vyberajú – Mike Baird, Tony Abbott, Bronwyn Bishop – nemusia skutočne robiť nič, aby získali svoje hlasy. Prečo by museli ponúknuť takú loajálnu skupinu voličov nový štadión? Prečo práve bravčové sedlo s modrým čipom? Nie, lepšie vynakladať peniaze na cestách v okrajových sedadlách v Bush a na mohutných štadiónoch v Moore Parku, pretože…no, tam musia byť dôvody. Ale ak existuje 1,6 miliardy dolárov, Že existuje, hoci každý musí zatiahnuť svoj opasok podľa milionárov, ktorí nás riadia) nemohli dať strechu na Brookie? Dokonca len obrovský, biblický list zo sklenených vlákien?Rovnako, ako majú na tých štadiónoch v Katare kúpené toľko mastných peňazí. Namiesto toho sa rozprávajú mega-dome v meste vedľa druhej mega-dome a Sydney Cricket Ground, kde hrajú Swans. Avšak fanúšikovia Manly by sotva mohli cestovať cez Spit Bridge, aby unikli tsunami oveľa menej, aby si v sobotu večer pozreli svoju hru na kolesách v Allianz. A to nebudú robiť z rovnakého dôvodu väčšina ľudí nebude cestovať do inej časti Sydney, aby sledovali svoj tím – je to obrovská bolesť v zadku. Problémom ľudí v Sydney je všetko ostatné krvavé ľudí a relatívne obmedzené prostriedky na prepravu seba po celom meste.

Melbourne má električky. Infrastructure. Veľká kultúra. Sydney má mnoho ľudí v mnohých autách.A keď sa dostanete na zem, zaplatíte 20 USD za parkovanie, ktoré je mimo prevádzky a trvá niekoľko hodín. A áno, to sú problémy prvého svetu. Ale to je svet, v ktorom žijeme. A ešte nie sú žiadne štadióny, ktoré začínajú ako butikové krásy a rozširujú sa na mega-domy v závislosti od toho, koľko ľudí kúpi lístok. V pondelok večer je ripper. Pretože keď prímestské územie pulzuje, tam je atmosféra. Malé ragby ligy na severe Anglicka majú toto odvolanie. Desaťtisíce ľudí v “džungli” v Castleford, posadených na okraji poľa, všetci škádlení Joel Monaghan s Kto nechať psy von.Zlá zlato. A áno, nejaký dingle-mozog preniesol do Belmore sklenenú fľašu vysokoalkoholického raketového paliva a pingal ho na zem, kde sa rozbil na jednom z cvičných bicyklov Raiders. A tam sú tí, ktorí by potom navrhli, že vo vašich mega-dome štadiónoch by CCTV zábery a páchateľ mohol byť identifikovaný a ex-komunikovať. Ale “Bad Friday” bol v spoločnosti ANZ. A hlúpe je rovnako hlúpe, čo znamená, že ste to, čo robíte. A ak ste v Belmore v hádzaní s fľašou, ste všade hlúpačka, ktorá hodí fľaše.

Vlastné domáce ihrisko psov je ANZ Stadium. A bohužiaľ, ANZ Stadium, z veľkej časti a keď je to naozaj smutné povedať, ale dobre…ANZ naštve. Áno, to naštve.

Áno! Duch Cathyho Freemana prebieha horúcimi kruhmi v tesnom zelenom obleku.A ducha Johna Aloisiho je navždy bez košele a zapadá do západnej línie, máva okolo jeho hlavy svoj dres Socceroos. A v poslednej dobe duch duchovného obrátenia Johana Thurstona – pominuteľný Steeden – vykročí smerom k pravému vzpriamene a odskočil veľký finále do extrémneho času. Takže tam sú tie veci. Ale v skutočnom vesmíre, kde ľudia chodia a konzumujú a jedia tie lahodné, akoby veľmi drahé americké koblihy, ANZ Stadium je bezduchá mega-dóma, ktorá je neprístupná, nadhodnotená, nepohodlná, A tam, niekde inde. A nerozumiem, prečo to presne naozaj existuje, inak než fakt, že môže mať 85 000 ľudí na veľké finále a jeden alebo dva prípravky na prípravu štátu a Liverpool, keď navštívili raz.

Laby to nechcú.Rugby ho nemôže naplniť pre Bledisloe. V prípade, že Socceroos hostil Anglicku s nejakou trofej na trati (mali by vymyslieť jeden, spáliť niečo, aby niektoré popol), že by dostať 85,000 pre istý. Dostanú pár Pre Big Bash League, čo je dobré.

Ale NRL kole päť Bulldogs oproti lupiči, Belmore Športové ihrisko je ísť. Najmä s návštevníkmi vedúci 22-8 s osem minút a domáci tím bombardovať Raiders linky. A krajina pulzovala masovým hlasom 13 463 ľudských bytostí. Je to hlučné a hrubé a (v tomto kontexte) to je skvelé.

Rate this post